Infolinia
Strona główna Produkty Allegro Kontakt

Użytkownicy HMH TUNING:


MHMTUNING Części Tuningowe

MHMTUNING1 Części do aut francuskich i włoskich

MHMTUNING2 Części do aut europejskich

MHMTUNING4 Części do aut grupy VW

MHMTUNING3 Części mechaniczne

MHMTUNINGUSA Części do aut amerykańskich

NOWECZESCIWAWA Części do aut azjatyckich
(japońskich i koreańskich)


MARCIN83SW Części używane do wszystkich marek

 

Regulamin

Każdy zakupiony towar w naszej firmie można zwrócić do 14dni od daty zakupu na paragonie lub fakturze. Warunkiem zwrotu towaru jest odesłanie go do nas na własny koszt w stanie nienaruszonym bez uszkodzeń śladów montowania zadrapań w oryginalnym opakowaniu warz z informacja dlaczego towar jest odesłany numerem aukcji i nazwa użytkownika na allegro i numerem konta do zwrotnego przelewu oraz dowodem zakupu. Towary bez dowodu zakupu nie będą przyjmowane. Kwota za towar zostanie zwrócona na konto w ciągu 7dni.

Każdy zakup na aukcji należy potwierdzić droga mailowa jaka ma być forma płatności i sposób wysyłki oraz należy podąć numer aukcji i nazwę użytkownika.

Przesyłka

DHL

Paczki wysyłamy od poniedziałku do piątku tylko kurierem DHL. Paczki są pakowane standardowo. Każda paczka wyslana firma kurierska DHL jest UBEZPIECZONA i oznaczona UWAGA SZKŁO.

KLIENT MA OBOWIĄZEK OTWARCIA PACZKI WRAZ Z KURIEREM I SPRAWDZENIA JEJ ZAWARTOSCI. W PRZYPADKU USZKODZENIA PRZESYLKI LUB NIEZGODNOSCI NALEZY SPISAC PROTOKÓŁ SZKODY I ZAZNACZYĆ W NIM PACZKA SPRAWDZONA W MOMENCIE ODBIORU.

PO SPISANIU PROTOKOŁU USZKODZONY TOWAR NALEŻY ODESLAC DO NAS.JEZELI PROTOKÓL JEST POPRAWNIE WYPELNIONY ORAZ USZKODZENIE ZOSTALO STWIERDZONE PRZY ODBIORZE PRZESYLKI WYMIENIAMY TOWAR NA NOWY. W INNYCH PRZYPADKA CZEKAMY NA ROZPATRZENIE REKLAMACJI PRZEZ FIRME DHL TRWA TO OKOLO 21 DNI.

JEZELI KLIENT ODEBRAL PACZKE A USZKODZENIE TOWARU STWIERDZIL SAM BEZ OBECNOSCI KURIERA TAKA REKLAMACJE MUSI SKLADAĆ INDIWIDUALNIE DO DHL-A. MHM TUNING NIE ZAMUJE SIE TEGO TYPU SPRAWAMI.

Gwarancja

Towary dostępne w naszej firmie objęte są roczna gwarancja producenta. Każdy zakupiony u nas towar można odesłać na reklamacje zwykła paczka pocztowa lub kurierem na swój koszt. Do reklamowanego towaru należy dopakować paragon lub fakturę zakupu oraz informacje dlaczego towar jest reklamowany.

Czas reklamacji 3-4 tygodnie.

Loga firmy
WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE dla MHM Tuning | Strona główna | Produkty - Wyszukiwarka | Jesteśmy na Allegro | Kontakt
Logo Projekt i realizacja Mabu Design Studio Produkcja filmowa Strony WWW Grafika komputerowa